TNT TEKNİK

Hizmetlerimiz


TNT TEKNİK

Çıktı Maliyetleriniz Ne Kadar?


TNT TEKNİK, büyümeyi hızlandırmanız, giderleri azaltmanız için kurumsal işlemlerinizi sorunsuz hale getirirken size sürdürülebilir rekabet avantajları sunar.

Gelen dokümanları yöneterek, dijital bir hale getirerek, indeksleyerek ve içerdikleri bilgileri elektronik doküman yönetimini ve saklama sistemine yönlendirerek ofis arkası işlemleri otomatik hale getiririz. İşte sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz:

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması
Fotokopi / Yazıcı Kiralama
Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik
Doküman Yakalama ve Dağıtım
Doküman Yönetimi
Değişken Veri Basımı
Çıktı Yönetimi
Uygulama Geliştirme

TNT TEKNİK

Teknik Servis & Sarf Malzeme Satışı


Teknik Servis Hizmetleri

TNT TEKNİK olarak, kurumsal müşterilerimizin ve son kullanıcıların fotokopi makinesi ve yazıcılarını yerinde onarım yöntemi veya adreslerinden teslim alarak konusunda uzman ekibimizin müdahalesi sonucu müşterimizin de onayı alınarak yerinde teslim ediyoruz. Kurumsal müşterilerimizin yazıcı ve fotokopi cihazları yerinden alınırken aynı özelliklerde cihazı müşterilerimize iş akışları yavaşlamasın diye teslim ediyoruz.


Orijinal / Muadil Sarf Malzeme Satışı

Dökümantasyon teknolojilerinde uzman ekibimiz sayesinde kurumların özel ihtiyaçlarına uygun Yazıcı ve Fotokopi Makineleri sunuyoruz. Bunun yanında orijinal / muadil Kartuş Toner ve Şerit satışlarımızı çok uygun fiyatlarla sunarak müşterilerimize maliyet kazancı, verimlilik artışı ve iş sürekliliği sağlıyoruz.

TNT TEKNİK

Çözümler & Hizmetler


Üst düzey hizmet ile birlikte, güvenebileceğiniz bir şekilde dökümantasyon işlerinizi bize bırakabilirsiniz.

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması
Sayfa başı anlaşma ile fotokopi makinesi ve yazıcı ekipmanlarının sayfa başı maliyetlerini ilk günden bilmek ve anlaşma süresince sabitlemek mümkündür.
Doküman Yakalama ve Dağıtım
Belgeleri dönüştürmek, dizinlemek, dosyalamak çok zamana ve paraya mal olur. Bu işlemi otomatikleştirmek ofis iş akışınızı düzenler, işletme giderlerini azaltır ve üretkenliği artırır.
Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik
TNT TEKNİK doküman yönetim çözümleri belgelerinizin içindeki değerli bilgilere, tam ihtiyacınız olduğu anda kolayca erişerek iş verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olur.
Doküman Maliyet Kontrolü
TNT TEKNİK'in sunduğu çözümlerle fotokopi, yazıcı ve kullanıcı bazında doküman güvenliği ve dokümantasyon maliyetlerinin takip ve kontrolünü sağlıyoruz.
Fotokopi Makinesi Kiralama
Kiralık fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak en uygun kiralama fiyatları ile kısa süreli veya uzun dönemli kullanıma sunuyoruz.
Değişken Veri Basımı
İstenilen iş kuralları uygulanarak, üretilen her sayfa bireysel olarak hedeflenen benzersiz bilgi, mesaj ve görüntüleri içerir. Kişiselleştirme belgelerin çekiciliğini arttırır ve içerdiği mesajın etkinliğini geliştirir.
TNT TEKNİK

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?