Kartal Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakımı

İstanbul’un Anadolu yakasındaki büyük ilçelerinden biri olan Kartal yazıcı teknik servis konusunda firmamıza kurumsal talepler gelebiliyor. Xerox, Oki ve Olympia gibi örnekleri bulunan yirmiye yakın markada periyodik bakım ve tamir hizmeti veren ekiplerimiz, gelen talepleri en kısa sürede profesyonelce karşılıyor. Lider konumda olduğumuz sektörde tüm ülkeye yayılan servis ağımızın gücünü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Kartal Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Doğru sonuca ulaşmanın yolunun sağlıklı iletişimden geçtiğine inandığımız için Kartal fotokopi teknik servis arayışında olan müşterilerimizi canlı operatörlerimizle karşılıyoruz. İlk diyalog esnasında sizlerden arıza hakkında detay paylaşmanızı rica ediyor ve buna bağlı olarak tamirat sürecinin genel haritasını çiziyoruz. Müşteri temsilcilerimiz arızalı cihazın marka ve modelini sizlerden alarak kayıt oluşturuyor. Bu kayıt, firma içinde kullandığımız özel bir yazılım üzerinde takip edilebiliyor. Konuyla ilgili her departmanın yaptığı işlemi kayıt altına almamızı sağlayan bu yazılım, sürecin takibini matematiksel bir düzleme oturtmamıza yardımcı oluyor.

Arıza kaydı açıldıktan sonra ekiplerimizin çalışma takvimi de hesaba katılarak firmanızın mesai saatleri içinde bir randevu oluşturuluyor. Yazıcı ve fotokopi arızalarında geçen her dakikanın önemini bildiğimiz için mümkün olan en yakın zamanı size ayırıyoruz. Randevunuz esnasında bir firma yetkilisinin cihazın başında olması bizim için önem arz eden bir diğer konu. Çünkü bizim önceliğimiz ilk temasta cihazı onarmak. Bu yüzden çok ekstrem bir durum olmadıkça müdahalemizi ofis içinde yapıyoruz.

Kartal yazıcı tamiri sürecinde müşterilerimizle şeffaf bir bilgi alışverişi içinde olmaya çalışıyoruz. Bizim için her müşterinin hangi işleme ne kadar ödeme yaptığını bilmeye hakkı var. Dolayısıyla sunduğumuz teknik rapor üzerinde işlemlerimizin detaylarını paylaşıyoruz. Bazı durumlarda cihazın kendi teknik laboratuarımıza getirilmesi söz konusu olabiliyor. Detaylı bir çalışma yapılacağına dalalet eden bu olaylarda personelimiz cihazın nakil işlemlerini üstleniyor. Onarım süreci tamamlandıktan sonra yeniden ofisinize ulaştırılan ekipman, test edilerek firmanıza sunuluyor.

 

Hangi Markalara Destek Veriyoruz?

Marka desteğimiz, faaliyette bulunduğumuz on iki yıl boyunca artan bir grafik çizdi. Epson ve Lexmark ile başladığımız serüvenimize sonraları farklı firmalarla anlaşarak devam ettik. Geldiğimiz noktada belli başlı alternatifleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Japonların teknoloji dünyasına armağanlarından biri olan Ricoh teknik servis desteği verdiğimiz marka listemizde başı çekenlerden.
  • Kyocera teknik servis hizmetimiz de yine kullandığı cihazlarda Uzakdoğu dokunuşlarını hissetmekten vazgeçemeyen müşterilerimiz için sunulmakta.
  • Sektördeki ürün sayısı bakımından ilk üçün içinde olan HP teknik servis noktasında da bizlerle iletişim kurabiliyorsunuz.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Teknik servis ekibimizin tecrübesi ile Kartal fotokopi makinesi tamiri konusunda sizlerin yanındayız. Ancak iş alanlarımız bundan çok daha fazlasını ihtiva ediyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz markaların tüm modellerine yedek parça tedariki sağladığımız gibi ürünlerin satışını da gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte hem orijinal hem de muadil sarf malzemelerden oluşan bir menümüz mevcut. Sanal mağazalarımızda kartuş ve toner satışı yaparak yüz binlerle ifade edilen bir kullanıcı ağına ulaşmış bulunuyoruz.

Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama sektörü, profesyonel olarak faaliyet gösterdiğimiz bir başka alan olarak tanımlanabilir. Burada müşterilerimiz için ekonomik planlar hazırlayarak son teknoloji ürünü cihazlar kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Kullandıkları kadar ya da aylık sabit şekilde ödemelerini yapan müşterilerimiz, satın alma maliyetinden kurtulmuş oluyorlar. Diğer yandan sözleşme devam ettiği müddetçe toner ve kartuş konusunda sınırsız destek sağlıyoruz.