Küçükçekmece Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakım

Profesyonel kadromuzla on yıldan uzun bir süredir fotokopi makinesi ve yazıcılar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Sunduğumuz hizmete cihazların arıza yapma riskini azaltan periyodik bakım da dahil. Buna paralel olarak Küçükçekmece yazıcı tamiri arayışlarınızda da pratik ve etkili çözümler duna bir kadroya sahibiz. Oki, Lexmark ve Samsung markalarının da dahil olduğu geniş bir skala üzerinden sizlere kalitemizi hissetme olanağı sunuyoruz. Bu bağlamda firmamıza olan başvurunuz neticesinde nasıl bir iş akışı gerçekleştiğini kısaca özetleyelim.

 

Küçükçekmece Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Sağlıklı iletişim kurabilmek adına gün boyu online hizmet veren bir müşteri temsilcisi ekibimiz var. Bireysel veya kurumsal olara gelen Küçükçekmece fotokopi makinesi tamiri taleplerinin karşılandığı ilk departman burası. Mail yoluyla da ulaşabildiğiniz bu birim, ilk görüşmeyi telefon üzerinden sağlamaya öncelik vermekte. Bunun sebebi ise arızanın net olarak anlaşılması ve sürecin doğru koordine edinebilmesi.

Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerde cihazda meydana gelen sorun net olarak ortaya konulduktan sonra cihazın markası ve modeli sorgulanıyor. Benzer vakalarla defalarca karşılaşan ekibimizin olaya dahil olması ise arka ofisimizde açılan kayda paralel şekilde cereyan ediyor. Firma yetkilileri ile ortak aldığımız karar doğrultusunda bir randevu saati oluşturularak konu teknik servis ekibimize devrediliyor.

Randevu saatine her zaman riayet ederek çalışan ekiplerimiz, işyerinize sorunu çözüme kavuşturmak için geliyor. Yani tamirat için gerekli olan aletler ve en sık değişen yedek parçalar da hazır durumda tutuluyor. Zira çalışma prensibimiz gereğince işin aksamasına engel olmak için mümkün olan en kısa sürede cihazın eski verimine kavuşması hedefleniyor.

Küçükçekmece yazıcı teknik servis ekiplerimiz, cihazın kendi bünyemizdeki alanlarda incelenmesine kanaat getirirse; nakil işlemini biz üstleniyoruz. Güvenli bir şekilde işyerinizden sökülerek tamir edilen cihazlarınız, işlemler sona erdiğinde yine işyerinize kadar ulaştırılıyor. Çalıştığını firma yetkilinize de gösterdikten sonra faturanızı vererek işlemi tamamlıyoruz. Aynı zamanda yapılan müdahaleler hakkında raporunuz da hazırlandığı için ödeyeceğiniz miktar konusunda herhangi bir şüphe duymuyorsunuz.

 

Hangi Markalara Destek Sağlıyoruz?

Yetki alanımızda olan markaların sayısı, sektördeki deneyimlerimizle birlikte artan bir perspektif gösteriyor. Piyasadaki kullanım sıklığına göre menümüz dahilinde olan birkaç örneği şu şekilde sıralamamız mümkün;

  • HP teknik servis hizmetimiz, faaliyete geçtiğimiz ilk dönemlerden beri devam etmekte. Bu bağlamda onlarca farklı model üzerinden onarım ve bakım desteği sağlıyoruz.
  • Sektörün yüksek performanslı ürünlerini bünyesinde barındıran Canon teknik servis ağımızda yer alan başka bir marka. Profesyonellerimiz bu ürünlerde de oldukça tecrübeli.
  • Kurumsal kullanımlar için tercih edilen markalardan bir tanesi olan Kyocera teknik servis talepleriniz için de müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Küçükçekmece fotokopi teknik servis alanındaki hizmetlerimiz dışında aktif olarak faaliyette bulunduğumuz birçok alan var. Örneğin aynı markaların yazıcı ve fotokopi makinesi ürünlerini satış ağımızda da bulunduruyoruz. Ayrıca bu ürünlerin orijinal ve muadil yedek parçalarını temin ediyoruz. Bütçe dostu çözümler üretirken kaliteyi de elden bırakmayan firmamız, sizlere yüksek çözünürlüklü baskı ve çıktı alma imkanı sağlayan muadil toner konusunda da destek sağlıyor.

Yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama noktasında yaptığımız atılımlar sayesinde bu kolda da sektörün önde gelen temsilcilerinden biri haline geldik. Sınırsız toner kartuş desteğiyle birlikte sunduğumuz ürünlerimizi sizlere sıfır olarak teslim ettiğimiz kiralama planlarımızda aylık veya sayfa başı ödeme seçeneklerimizden yararlanabiliyorsunuz.