TNT Teknik

Kurumsal

TNT TEKNİK

Belge Yönetimi, İş Akışı ve Kurumsal Baskı


Arka ofisinizde verimliliği olumsuz etkileyebilecek birçok şey içerisinde, kağıt işleri ilk sıralarda yer alır. Alacak hesapları, insan kaynakları ve harcama yönetimi gibi işlemler – hatta yazdırma ve tarama gibi temel ofis görevleri bile – bir anda kağıt selinin altında kalabilir.Lexmark arka ofis çözümleri günlük rutin işlerinize enerji katar. Bu çözümler daha az sayıda kaynakla, daha kısa sürede, daha fazlasını yapabilmenize yardımcı olurlar.


Çözümlerimizi inceleyin


Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen printer, fotokopi makinesi ve sarf malzemelerinin satışını yapan firmalarından biri olarak, 2007 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hızla büyüyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla Kartuş, Toner, Muadil / Orijinal Kartuş Toner ve Şerit satışı, Fotokopi Makinesi / Yazıcı Kiralama, tamir ve teknik servis hizmetleri, kurumsal firmalara proje bazlı partner fiyatları ile kurulum hizmetleri alanlarında hizmetler veriyoruz.

Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ve eğitim yatırımlarmızla uzmanlıklarımızı bir üst seviyeye çıkardık. İçinde bulunduğumuz 2017 yılında Lexmark yetkili satıcı ünvanı , Epson ITS destekli ürün satıcı ünvanı ve Pantum yetkili satıcı ve teknik servis ünvanına hak kazanan firmalardan biri olduk.

Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, müşterilerimize değer katıyoruz.

TNT TEKNİK

Fotokopi Makinesi Kiralama

TNT TEKNİK olarak Fotokopi Makinesi Kiralama / Satış ve Sayfa Başı hizmetleri vermekteyiz.

Fotokopi makinesi ve yazıcılara boşuna fazla para ödemeyin. Fotokopi ve printer giderleriniz bütçenizi zorlamasın çözüm ortağınız olalım.

İhtiyacınız olan fotokopi ve printerleri ücretsiz kuralım siz ise tükettiğiniz sayfa kadar ücret ödeyin.

Arayın gelelim, anlatalım. Dilerseniz demo yazıcı ve fotokopi makinelerini ücretsiz kuralım, test edin, beğenirseniz anlaşalım.

TNT TEKNİK

Lexmark, Pantum, Epson Yetkili Servisi


TNT TEKNİK olarak, kurumsal müşterilerimizin ve son kullanıcıların fotokopi makinesi ve yazıcılarını yerinde onarım yöntemi veya adreslerinden teslim alarak konusunda uzman ekibimizin müdahalesi sonucu müşterimizinde onayı alınarak yerine teslim ediyoruz.

Kurumsal müşterilerimizin yazıcı ve fotokopi cihazları yerinden alınırkan aynı özelliklerde cihazı müşterilerimize iş akışları yavaşlamasın diye teslim ediyoruz.

Lazer yazıcı, inkjet yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı, dot matrix yazıcı tamirlerinize veya fotokopi makinalarınıza sağlamış olduğumuz teknik servis hizmetleri;

TNT TEKNİK

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?

 
TNT TEKNİK

Referanslarımız

  • 1 Yurtiçi Kargo
  • 2 Pamukkale
  • 3 İski
  • 4 Türkiye İş Bankası
  • 5 Koç Lisesi
  • 6 Türk Telekom
  • 7 Adalet Bakanlığı