Maltepe Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakımı

Hizmet ağını tüm Türkiye’ye yayan firmamız, İstanbul merkezli bir yapıda faaliyet gösteriyor. Maltepe fotokopi teknik servis için gelen başvurulara da yanıt veren uzman kadromuz sayesinde başta HP, Canon, Lexmark ve Samsung gibi köklü kuruluşlar olmak üzere ondan fazla markanın temsilciliğini yapıyoruz. Cihazların daha az arıza yapmasına vesile olan periyodik bakım hizmetimizle birlikte keskin çözümler üreten tamir personelimiz de bulunuyor. Bu konuda tarafımıza ilettiğiniz taleplerinizde nasıl bir yol izlediğimizi özetlemeye çalışalım.

 

Maltepe Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Müşterilerimiz, bizimle temas kurduklarında doğrudan canlı yardım birimimize ulaşıyorlar. Bu sayede birebir diyalog üzerinden ilerleme sağlanıyor ve sağlıklı iletişim noktasında sürecin daha koordineli bir şekilde idare edilmesi mümkün oluyor. Maltepe yazıcı teknik servis ihtiyacı doğan müşterilerimizden, arızanın nasıl kendini gösterdiğini ve hangi marka / model kullandıklarını paylaşmalarını rica ediyoruz. Buradaki doneleri kullanarak arızanın çözümü için bir takip dosyası oluşturuyoruz. Daha sonrasında görev için atanacak personelimiz, verileri inceleyerek konuya daha rahat hakim olabiliyor.

Sürecin ikinci aşaması ise randevu saatini kararlaştırmak. Ekiplerimiz ve firmanızın mesai saatlerine uygun olacak şekilde mümkün olan en yakın zamanı seçmeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; cihazların kullanım dışı olduğu her saniye bile şirketin aleyhine. Gün ve saat netleştikten sonra teknik personelimiz şirketinize gelip cihazınızı kontrolden geçiriyor. Sorun eğer işyerinizde çözüme kavuşturulacak seviyedeyse, hemen müdahale edilerek cihazınızı yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz. Fakat bazı arızalarda bir tık daha kapsamlı bir onarım ihtiyacı doğabiliyor.

Maltepe fotokopi tamiri, firmamızın kendi ortamında gerçekleşmek zorundaysa, bu konuda bilgilendiriliyorsunuz. Onay vermenizle birlikte cihazı söküp kendi aracımızla güvenli bir şekilde taşıyoruz. Sorun giderildiğinde de aynı ekip tarafından cihazın montajı gerçekleştiriliyor. Sizin gözleminizde, cihazın çalışır durumda olduğu ortaya konularak teslimatı sağlanıyor.

Ekibimizin müdahalesi sonrasında firma yetkilinize bir dosya teslim ediliyor. Bu dosya aynı zamanda bir teknik takip raporu niteliğinde oluyor ve yapılan işlemlerin detayını içeriyor. Kontrollerini sağladığınızda hangi işleme ne kadar ödeme yaptığınızı da açık bir şekilde görebileceğiniz rapor, şirketimizin şeffaf iş akışı prensibinin bir parçası olarak tanımlanabilir.

 

Hangi Markalara Destek Veriyoruz?

Destek verdiğimiz markalar, sektörde kullanımı olan tüm ürünleri kapsayacak şekilde. 2007’den beri yer aldığımız piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda hangi modellerin revaçta olduğunu da özümsemiş durumdayız.

  • Oki teknik servis talepleriniz, bünyemizdeki uzman personellerimiz tarafından profesyonel bir biçimde karşılanıyor.
  • Orijinal ve muadil yedek parça tedarikini gerçekleştirdiğimiz markalar içinde yer alan Xerox teknik servis ihtiyaçlarınızda da çözüm sunduğumuz bir alternatif.
  • Ekiplerimiz, Olympia teknik servis arayışınızda tereddüt etmeden kontak kurabileceğiniz bir tecrübeye sahip.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Maltepe yazıcı tamiri konusunda verdiğimiz destekle birlikte firmaların bu alanda ihtiyaç duyabileceği tüm noktalarda hizmet sunuyoruz. Teknik servis ağımızda yer alan tüm markaların satış ve satış sonrası hizmetleri de faaliyet kollarımız arasında bulunuyor. Hem orijinal hem de muadil yedek parça temini sağlayarak yüksek kaliteye uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama planlarımız sayesinde sizleri cihaz maliyetinden kurtarıyor ve sıfır cihaz kullanma konforu yaşatıyoruz. Ekonominizi zora sokmadan ödemelerinizi yapabildiğiniz kiralama metotlarımızda ister aylık taksitler halinde isterseniz de “kullandığın kadar öde” avantajından yararlanıp sayfa başı şeklinde ödeme sağlayabiliyorsunuz. Şirketiniz için en uygun cihazı ve planı oluşturabilmemiz adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlık servisimizin ücretsiz olduğunu da paylaşmış olalım.