Pendik Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakım

Müşterilerimize sunduğumuz uzman teknik servis hizmetimiz sayesinde fotokopi makinesi ve yazıcı arızalarınız en kısa sürede çözüme kavuşturuluyor. İstanbul’da merkezlenen firmamız, Pendik fotokopi tamiri taleplerinizde hızlı bir dönüş sağlarken isteğinize bağlı olarak bakım desteği de sunmakta. Bu sayede olası arızaların önceden tespiti mümkün olduğu için tedbirli hareket etmiş oluyorsunuz. Lexmark, Oki ve Epson gibi markalardan oluşan servis menümüzde hem yeni hem de eski modellerin çalışma prensiplerine uygun onarımlar gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

Pendik Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Web sitemiz üzerindeki iletişim numaralarından bize ulaştığınızda canlı destek veren müşteri temsilcilerimize bağlanıyorsunuz. Pendik yazıcı tamiri için uygulanan sürecin ilk basamağı, burada yapılan görüşme oluyor ve sizlerden arıza hakkında detay vermeniz bekleniyor. Öncelikle cihazda görülen sorunun nasıl cereyan ettiğini ve ardından hangi marka & model cihaz kullandığınızı belirtmeniz isteniyor. Buradaki bilgilere istinaden bir takip dosyası oluşturuluyor ve ekibimizdeki konuyla ilgili birimler buradan durumu gözlemleyebiliyor.

Arızanın kaydı açıldıktan sonra müdahale edilebilmesi için uygun bir zaman dilimine randevu ayarlanıyor. İşyerinizin mesai saatleri ve ekiplerimizin çalışma takvim baz alınarak mümkün olan en yakın zamanda sizleri ziyaret ediyoruz. Teknik kadromuz, cihazın olduğu yere gelirken arızayı orada giderebilmeyi hedefleyerek yola çıkıyor. Bunun için gereken ekipmanlar da getiriliyor ve analiz sonrasında sizden onay alınması halinde hemen tamir aşamasına geçiliyor.

Tamiratı için daha farklı bir müdahale gereken cihazlar olabiliyor. Bu cihazları kendi bünyemizde oluşturduğumuz onarım alanına getiriyoruz. Sizlere durum izah edildikten sonra cihaz sökülerek kendi araçlarımızda taşınıyor. Onarımı yapılan cihaz, eski performansına döndüğünde işyerinize getiriliyor. Burada kurulumu yapıldıktan sonra çalışırlığının anlaşılması adına firma yetkililerinizin gözlemine sunuluyor.

Pendik fotokopi teknik servis hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin ödemeleri esnasında akıllarında herhangi bir soru işareti oluşmasını istemiyoruz. Bu sebeple faturalarımızda yaptığımız her şeyin karşılığını belirtiyoruz. Net ve açık bir ücretlendirme tablosu ile birlikte sonraki süreçte sizlere fayda sağlaması için teknik takip raporu da hazırlayabiliyoruz.

 

Hangi Markalara Destek Veriyoruz?

İlişki kurduğumuz müşteri sayısı ve faaliyet alanımız arttıkça menümüzdeki markalarda da artan bir grafik oluştu. Piyasanın içinde şekillenen iş akışımız doğrultusunda sizlere destek verdiğimiz bazı markalara örnekler vererek devam edelim.

  • Müşterilerimizin HP teknik servis hakkındaki arayışlarında şehrin her yerine ulaşan bir ağla karşılarına çıkıyoruz ve hızlı çözümler üretiyoruz.
  • Periyodik bakım ve onarım sunduğumuz çerçevede Canon teknik servis desteği de mevcut. Markanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olan bir ekiple çalışmaktayız.
  • Samsung teknik servis konusunda sadece fotokopi ve yazıcı alanında hizmet veriyoruz. Markanın diğer elektronik ürünleri hizmet ağımızda yer almıyor.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Pendik fotokopi teknik servis ile ilgili beklentilerinizle birilikte birçok farkı ihtiyacınızı da karşılamaktan mutluluk duyduğumuzu ifade edebiliriz. Cihazların satış ve satış sonrası desteği, ana işkollarımız arasında yer alıyor. Ayrıca teknik servis hizmetimiz dahilinde cihazların yedek parçaları ve sarf malzemeleri için de tedarik sağlıyoruz.

Son yıllarda giderek yaygınlaşan yazıcı ve fotokopi kiralama alanında verdiğimiz hizmet, iki farklı plan üzerinde şekilleniyor. Birincisinde uzun dönem sözleşme yapıyoruz ve aylık sabit ücret talep ediyoruz; ikincisinde de kısa süreli sözleşmeler hazırlanıyor ve sizlerde kullandığınız kadar ödeme yapmanız talep ediliyor. Kullanım miktarı ise baskıya giren kağıt sayısı üzerinden belirleniyor.