Tuzla Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakımı

Kurumsal firmaların Tuzla yazıcı teknik servis taleplerine en hızlı geri dönüşü sağlamayı taahhüt eden firmamız, tamir ve bakım konusunda profesyonel çözümlerle yanınızda. Oki, Develop, Kyocera ve Olympia gibi markalardan oluşan geniş katalogumuzla faaliyetlerimize devam ederken İstanbul ve çevre bölgelerine uzanan ağımızla büyüyoruz. Arıza durumunda izlediğimiz yolun nasıl şekillendiği hakkında bilgi aktararak sizlere bilgi vermeye çalışalım.

 

Tuzla Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Biz, müşterilerimize sağlıklı hizmet verebilmek için güçlü iletişim kurmanın elzem olduğuna inanan bir ekibiz. Bu yüzden Tuzla fotokopi teknik servis ihtiyaçlarını karşılayacağımız firmalarla müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla doğru diyaloglar geliştirmeye önem veriyoruz. Telefonda sizlerle ilgilenen personelimiz, meydana gelen arızanın boyutunu tanımlamak adına sizlere bazı kısa sorular yöneltiyor. Arızalanan ekipmanın marka ve modeli ile başlayan bu adımlar, yaşadığınız sorunun nasıl ortaya çıktığı ile devam ediyor. Ardından detayların girildiği dosyanızda takip edilecek işlemler özetleniyor. Ancak teknik müdahalenin nasıl olacağına uzmanlarımız karar veriyor ve bunun için ofisinize geliniyor.

İşyerinizin çalışma ortamını bozmayacaksa ve kısa sürede çözülebilecek bir sorunsa arızanın müdahalesi ofiste yapılıyor. Teknik açıdan değerlendirme yapan ekiplerimiz, işlemin ne kadar süreceğini ve fiyatının ne olduğunu sizlere bildirdikten sonra sürece devam ediyorlar. Ancak bazı arızalarda farklı sebeplerden dolayı cihazın ofis içinde onarılması mümkün olmuyor. Dolayısıyla ekiplerimizin önerisi bize ait ortamlarda müdahale edilmesi yönünde oluyor. Bu tarz durumlarda ücretiz nakliye olanağı sağlıyoruz ve işlem tamamlandığında cihazı yeniden kuruyoruz. Çalışır durumda olduğunu somut şekilde ortaya koyduktan sonra raporlarımızı sunarak cihazın teslimini sağlıyoruz.

Faturanızı firma yetkilinize teslim ettiğimizde, yaptığımız işlemler hakkında tüm detayları da paylaşmış oluyoruz. Şeffaf olmaya özen gösterdiğimiz için müşterilerimizin yapacağı ödemeyi gönül rahatlığıyla yapmasını istiyoruz. Tuzla yazıcı tamiri için bize başvuran firmalara, talep etmeleri halinde, cihazları için belirli aralıklarla bakım hizmeti verdiğimizi de ifade edelim.

 

Hangi Markalara Destek Sağlıyoruz

Sektörün lider temsilcisi olarak; fotokopi makinesi ve yazıcı alanında ülkemizdeki tüm saygın markalarla çalışma gayreti içindeyiz. Epson ve Lexmark ile başlayan serüvenimiz, sonradan portföyümüze kattığımız markalar sayesinde şu anda yirmiye yakın alternatifle devam ediyor.

  • Canon teknik servis ile ilgili sunduğumuz hizmetler; bakım, tamir, yedek parça ve sarf malzeme desteğini içeriyor.
  • Tüm modellerine destek sağladığımız markalardan biri olan Xerox teknik servis arayışlarınızda da bizimle irtibata geçerek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.
  • Sektördeki kullanım grafiği en üst noktalarda seyreden HP teknik servis ihtiyaçları için çözüm ürettiğimiz markalarımızdan biri olarak tanımlanabilir.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamızda sunduğumuz hizmetler sadece Tuzla yazıcı teknik servis desteği ile sınırlanmıyor. Sektör içinde fotokopi makinesi ve yazıcı alanında bireysel ya da kurumsal olarak ihtiyaç duyulan ne varsa sizlere sunuyoruz. Yukarıda teknik yardım sağladığımızı belirttiğimiz yirmiye yakın markanın tüm ürünleri satış menümüzde de yer alıyor. Bununla birlikte bu ürünlerin yedek parçaları ve sarf malzemeleri de uygun fiyat garantisi ile müşterilerimizle buluşuyor.

Kurumsal bazlı fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerinizde maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltacak teklifler sunan firmamız dönemsel ve uzun süreli planlar hazırlıyor. Bu sayede ödemenizi aylık sabit şekilde veya kullanım miktarınıza bağlı olarak yapabiliyorsunuz. Cihaz kiraladığınızda düşünmeniz gereken şey sadece ne kadar kağıt harcadığınız oluyor. Çünkü tüm toner / kartuş masrafınızı biz üstleniyor ve cihazlara ücretsiz bakım yapıyoruz.