Üsküdar Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakım

2007 yılından bu yana yazıcı ve fotokopi makinesi içeren her alanda kurumsal olarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimizde Lexmark, Xerox, Epson ve Kyocera gibi markalara teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Üsküdar yazıcı tamiri ihtiyacı dolayısıyla bizlere ulaşan müşterilerimize de uzman ekibimiz yardımıyla net ve hızlı çözümler üretiyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün biraz daha yukarı taşımak için uğraşırken, sizlerden gelen pozitif geri dönüşler sayesinde motivasyonumuzu her an üst noktada tutmayı başarıyoruz.

 

Üsküdar Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Üsküdar fotokopi tamiri gibi taleplerle kapımızı çaldığınızda; sizleri müşteri temsilcilerimiz karşılar. Birebir diyaloglarla süreci daha sağlıklı şekilde yürüttüğümüze inanırız. Bu yüzden ne yaşadığınızı sizde duymak bizim için önemlidir. Arızanın boyutunu ortaya koymak adına temsilcilerimiz tarafından sizlere bazı sorular sorulur. Nasıl bir sorunla karşıya olduğunuzu dinlendikten sonra marka & model bilgisi alınarak arıza kaydınız oluşturulur.

Onarım sürecimizin ikinci ayağı, randevu zamanını belirlemektir. Bu noktada amacımız mümkün olan en kısa sürede görevlilerimizi sizinle buluşturmaktır. Çalışma saatlerimiz dahilinde sizin uygun olduğunuz bir zaman aralığı belirlenir ve ekiplerimize bildirim iletilir. İşyerinize gelen uzmanlarımız, cihazın analizini yapar ve uygulayacakları işlemler konusunda tarafınıza bilgi akışı sağlar. Fiyat ve süre belirlenir, sizden onay alındığı taktirde işlemlere start verilir. Cihazınızın arızası giderildiğinde sizin gözleminiz dahilinde bir kontrol gerçekleştirilir. Sonrasında teknik raporunuz ve faturanız hazırlanarak işleme nokta koyulur.

Müşterilerimizden gelen Üsküdar yazıcı teknik servis taleplerini karşılayabilmek için bazı durumlarda cihazın kendi işyerimize getirilmesi gerekebilir. Böyle bir durum cereyan ederse; demonte edilerek nakledilen cihaz, kendi aracımızla ücretsiz götürülür. Arıza giderildiği zaman ise ekiplerimiz işyerinize cihazla birlikte gelerek kurulumunu gerçekleştirir. Yine aynı şekilde kontrol sağlanarak performansı ortaya konulan cihaz, firma yetkilisinin onayıyla teslim edilir.

Bizimle çalıştığınızda ödediğiniz ücret için kafanızda “acaba” oluşmaz. Çünkü faturalandırma sistemimiz son derece şeffaftır. Hangi işlem için ne kadar para ödediğini bilen müşterilerimizle güvenli bir ticarete imza atarız.

 

Hangi Markalara Destek Sağlıyoruz?

  • Olympia teknik servis taleplerinizi karşılayan firmamız, onlarca farklı modeli olan bu marka için bakım ve onarım hizmetleri sunar.
  • Bizimle temas kurarak HP teknik servis ihtiyaçlarınız için çözüm önerilerimizi değerlendirebilirsiniz. Yıllardır çalıştığımız bu marka için tam kapsamlı bir yardım sağladığımızı beyan edebiliriz.
  • Uygun fiyatları ile piyasada yaygınlaşan Oki teknik servis olanağı sunduğumuz markalar arasındadır ve bu markanın kurumsal düzeyde bakımlarını da üstlenebiliriz.

 

Sıraladığımız markalarla birlikte portföyümüze dahil olan birçok alternatif mevcuttur. Ricoh, Canon, Samsung ve Develop olarak örnek verebileceğimiz bu listenin her öğesine tamir ve bakım desteği sağlıyoruz.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Güçlü ve profesyonel çözüm ortaklıkları kurarak mutlu müşteriler kazanan firmamız, yazıcı ve fotokopi ile alakalı olan tüm işkollarında faaldir. Cihazların satışı ve kiralamasını yapan şirketimiz, orijinal yedek parça temini, muadil toner ve kartuşların online pazarlaması, toptan sarf malzeme tedariki gibi ihtiyaçlarınızda sizlerin yanındadır.

Üsküdar fotokopi teknik servis konusunda iletişim kurduğunuz müşteri temsilcilerimizden gelecek dönemde atacağınız adımlar hakkında da destek alabilirsiniz. Birkaç yıldır yaygınlaşan yazıcı kiralama ve fotokopi makinesi kiralama çözümlerinde bizlerle birlikte ilerleyerek dönemsel ya da uzun süreli cihaz temini sağlayabilirsiniz. Ödeme planlarınızı bütçenize yük olmayacak şekilde hazırladığımız için sizlere hem daha geniş bir hareket alanı yaratıyoruz hem de şirketinizi satın alma maliyetlerinden kurtarıyoruz.