Yazıcı & Fotokopi Makinesi Kiralama

En büyük firmalardan tutun, daha küçük çaplı ofislere kadar fotokopi makineleri her işletmede olmazsa olmaz ürünlerden. Tabii kimi zaman kritik gerekliliğe sahip olsa da, bazen belli amaçlarla kullanılıyorlar ve devamlı ihtiyaç olmuyor. Örneğin bazı şirketlerde yılın belli dönemlerinde veya özel projelerde fotokopi makinesi, yazıcı ihtiyacı doğuyor. Fotokopi makinesi fiyatları da son dönemde oldukça yükse seviyelere çıktı ve bu yüzden de ilk tavsiyemiz kiralama yoluna gitmenizdir.

Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama

TNT Teknik olarak çeşitli ofis çözümleri getiriyoruz ve bunlardan birisi de fotokopi makinesi kiralama hizmeti. Eğer sizin de belli dönemlerde bu tip ihtiyaçlarınız oluyorsa ve yeni bir makinenin yüksek maliyeti gözünüzü korkutuyorsa, rahatlıkla yazıcı ve fotokopi ihtiyacınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz. Bu noktada hem uygun fotokopi makinesi, hem de yazıcı kiralama hizmeti sunmaktayız.

Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralamanın Avantajları Neler?

Öncesinde de bahsettiğimiz gibi, geçici bir dönem için yazıcı – fotokopi ihtiyacınız varsa doğru seçim kiralamak olacaktır. Bu konuda size hem kısa, hem de uzun vadeli çözümler sunuyoruz. Peki neden yazıcı & fotokopi makinesi kiralamalısınız?

Esnek –
Makineyi kiralarken sadece belli bir dönem için anlaşırsınız ve bağlayıcılığı olmaz. Bu yüzden de rahatlıkla artık ihtiyaç duymadığınızda bize iade edebilirsiniz.

Yenileme –
Bir fotokopi makinesi aldığınızda, bir üst modeller çıktığında teknolojinin gerisinde kalacaksınız. Firmamızdan ise doğrudan istediğiniz kalitede ürünü kiralayabilir ve en üst düzeyde randuman alabilirsiniz.

Kurulum – Yazıcı & Fotokopi makinesi kurulumu da aynı zamanda zahmetli bir iştir ve ürünü kiraladığınızda, aynı zamanda kurulumu da biz gerçekleştireceğiz.

Servis Garantisi –
Ürün size ait olmadığı gibi, bakım ve servisi de bize ait olmaya devam edecek. Bu yüzden kiralama anlaşmasına tüm bakım masrafları da dahil olacak ve ek ödemelerle uğraşmayacaksınız.

Ödeme –
Firma olarak en uygun kiralama fiyatlarını sunuyoruz ve bu konuda iddialıyız.

""
1
Bilgi & Talep Formu
İsim / Firma Adı
Telefon
Mesaj
0 /
Previous
Next