Sarıyer Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakım

Şirketlerin fotokopi makinesi ve yazıcı arızalarında durumu ivedilikle ele alması gerekir. Cihazların çalışmadığı her saniye iş yükünü artıracağı için bir an evvel eski performans yakalanmalıdır. Elbette bu ancak doğru bir profesyonel planla mümkündür. Sarıyer fotokopi teknik servis konusunda 7 / 24 ulaşabileceğiniz firmamız, sizlere hem tamir hem de düzenli bakım alanlarında hizmet vermektedir. Xerox, Oki, Samsung ve Canon gibi birçok markayla anlaşmalı şekilde hareket eden bir firma olarak tecrübemizi sizlerin yararına kullanmaktan duyuyoruz.

 

Sarıyer Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Bizimle Sarıyer yazıcı teknik servis ihtiyacı için temas kuran müşterilerimize etkin bir süreç yaşatmak için iletişimimizi güçlendirmeyi hedefleriz. Bu bağlamda pozitif yaklaşımlı profesyonel müşteri temsilcilerimizle birebir diyalog halinde ilerlemenize zemin hazırlarız. Personelimiz, kullandığınız cihazın markasını ve modelini not ettikten sonra arıza hakkında bilgi vermenizi rica eder. Buradaki paylaşım, ekiplerimizin önceki deneyimleri ile mevcut sorunu kıyaslayıp çözümü pratikleştirmeleri için önemlidir. Ayrıca burada alınan bilgiler doğrultusunda şirket içinde kullandığımız takip yazılımı üzerinde task açılır.

Cihazdaki sorunun genel hatları çizildiğinde sıra randevu saati oluşturmaya gelir. Firmanızın çalışma saatlerinde olmak koşuluyla teknik ekiplerimizin rutinine uygun bir ortak zaman belirlenir. Arızalı cihazla geçen her dakikanın bile ne denli kötü bir etki bırakabileceğini bildiğimiz için her müşterimize mümkün olan en kısa süre içinde geri dönüş sağlarız.

Teknik personelimiz, Sarıyer fotokopi tamiri için oluşturulan randevulara tedarikli bir şekilde intikal eder. Zira öncelikli amacımız cihazın olduğu yerde düzeltilmesidir. Lakin bu her zaman mümkün olmayabilir. Daha kapsamlı bir değerlendirme için firmamızın teknik laboratuarına götürülmesi gereken cihazlar, ekiplerimiz tarafından sökülüp taşınır. Arıza giderildikten sonra da monte edilir. Düzeltilen cihazın yeniden eski veriminde olup olmadığının anlaşılması adına sizin gözetiminizde çalıştırılır ve kontroller sağlanır. Son olarak; yapılan işlemler hakkında detaylı bilgi içeren faturanız hazırlanır ve süreç sonlandırılır.

 

Hangi Markalara Destek Sağlıyoruz?

Firmamızın geniş bir marka menüsü bulunuyor. Yaklaşık on iki yıldır sektörde yer aldığımız için piyasada tercih gören her markanın ürünlerine teknik destek sağlıyoruz. Bu bağlamda birkaç farklı örnek üzerinden hangi durumlarda bize ulaşabileceğinizi de ifade etmiş olalım.

  • Kyocera teknik servis alanında faaliyet gösteren ekibimiz, markanın farklı modellerinde yüksek verim almaya devam etmeniz için periyodik bakımlarını üstlenebilir.
  • Yedek parça ve sarf malzeme desteği sağladığımız bir marka olan HP teknik servis yelpazemizin önemli parçalarındandır.
  • Kullanım ağının yaygın olması ve fiyat / performans açısından başarılı ürünler ortaya koymasıyla dikkat çeken Lexmark teknik servis olanağı sunduğumuz markalar arasında yer alır.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sarıyer yazıcı tamiri konusunda bizlere ulaşmayı düşünen müşterilerimize çok yönlü bir deneyim sunduğumuzu da belirtelim. Başta cihaz satış olmak üzere yazıcı ve fotokopi makinesi ile alakalı tüm ihtiyaçlara profesyonel çözümler üretiyoruz. Ürünlerin yedek parça ve sarf malzemeleri de tarafımızca temin ediliyor.  Sanal mecralardaki sayfalarımızdan muadil toner ve kartuş satışı yapıyoruz. Ayrıca firmamızdan fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama hizmeti de alabiliyorsunuz.

Kiraladığımız cihazların toner, kartuş, bakım ve onarım ihtiyaçlarının tamamını üstleniyoruz. Müşterilerimiz sadece ne kadar kağıt harcayacakları ile ilgileniyorlar. Cihazlar için ödenecek ücret ise model ve süreye bağlı olarak değişebiliyor. Ödeme şekli ise sabit taksitler halinde ya da sayfa başı olabiliyor.