Zeytinburnu Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakım

Piyasada fazlasıyla kullanılan Lexmark, HP ve Canon gibi markaları da bünyesinde barındırarak müşterilerine çözüm yolları sunan firmamız, Zeytinburnu fotokopi teknik servis taleplerinizde de yanınızda. Arızaların giderilmesi ya da cihazdan sürekli optimum verim alınması adına bakım ve tamir hizmetleri sunan ekibimiz, İstanbul ve çevresinde aktif bir çalışma grafiği çiziyor. Sizler de yazıcı veya fotokopi makinesi ile alakalı her konuda bize ulaşabilirsiniz.

 

Zeytinburnu Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Zeytinburnu yazıcı teknik servis ve buna benzer alanlarda bizimle temas kuran firma yetkilileri, doğrudan müşteri temsilcilerimizle diyaloga girerler. İşimizde sağlıklı iletişim temellerine dayanan bir süreç benimsediğimiz için sizlerden gelen cümleler bizim için önemlidir. Öncelikle meydana gelen arızanın boyutu belirlenir ve bu amaçla bazı sorularımız olur. Karşılaştığınız sorunla birlikte hangi marka cihaz kullandığınız netleştirilir. Daha sonra buna bağlı olarak sistemlerimizde bir kayıt oluşturulur.

Arızalanan cihazın eski performansına dönmediği her saniyenin bile iş temposuna negatif etki yaptığının bilincinde olduğumuz için mümkün olan en kısa sürede durumu kontrol altına almaya çalışırız. Bu doğrultuda sizlerden uygun olduğunuz zaman dilimini iletmeniz istenir ve ekibimizin aktif bulunduğu saatlerle uyuşan bir randevu belirleriz.

Randevunuz hem analiz hem de onarım sürecini kapsayacak şekildedir. Bunun için teknik kadromuz işyerinize gelirken lazım olabilecek materyalleri de getirir. Yapılacak müdahaleye karar verildikten sonra işlemin süresi ve ne kadar tutacağı paylaşılır. Sizlerden onay alındıktan sonra tamir işlemi başlar ve yeniden çalışır duruma gelen cihazınıza testler uygulanır.

Cihazların tabiatı gereği bazı durumlarda daha geniş kapsamlı bir araştırma gerekebilir. Zeytinburnu yazıcı tamiri işlemlerinde bu şekilde bir olay söz konusuysa; araçlarımızla cihazın kendi depomuza götürülmesini sağlarız. Burada detaylı bir analizden geçen cihaza gerekiyorsa parça değişimi yapılır. Tamirat bittiğinde işyerinize bizim tarafımızdan ulaştırılan cihazın kurulumu yapılarak aynı testler uygulanır. Son basamakta, yapılan işlemlerin özeti niteliğindeki teknik servis raporumuz hazırlanır ve faturanız kesilir.

 

Hangi Markalara Destek Sağlıyoruz?

Sektörün en köklü firmalarından biri olduğumuz için marka katalogumuz da oldukça geniştir. Ekiplerimiz son yıllarda piyasaya sürülen tüm modellerin çalışma prensibine hakimdir ve sıkça karşılaşılan arızalarda çok kısa süre içinde onarım imkânı sunulur.

  • Oki teknik servis hizmeti veren kadromuz, bu cihazın muadil yedek parçaları konusunda da arayışlarınıza yanıt vermektedir.
  • Bakım ve onarım konusunda Xerox teknik servis ihtiyacı hissettiğinizde bizlere ulaşabilir ve kaliteli hizmet garantisini tecrübe edebilirsiniz.
  • Müşterilerimizin Kyocera teknik servis noktasındaki taleplerini de karşılarız ve bu cihazlarda da periyodik bakım desteği sağlarız.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Verdiğimiz hizmetler listesine dahil olan alternatiflerden bahsederken konuyu sadece Zeytinburnu fotokopi tamiri özeline indirgemek yanlış olur. Çünkü kurumsal düzeyde talep karşılayan firmamız, sektörün nabzını tutarak şirketlerin ihtiyaç duyabileceği tüm noktalarda kendini göstermiştir. Bu bağlamda teknik servis olanağı sunduğumuz markaların günce modelleri için satış ve satış sonrası destek sağladığımız da bilinmelidir.

Toplam maliyeti oldukça azaltan yazıcı ve fotokopi kiralama metotlarımızla sizlere konforlu bir deneyim vaat ederiz. Sıfır olarak tarafınıza teslim edilen cihazların tüm toner ve kartuş giderini biz karşılarız. Ayrıca periyodik bakımları ve arıza durumunda yapılacak müdahaleler de bizim sorumluluğumuzdadır. Siz yalnızda işin kağıt boyutuyla ilgilenirsiniz. Yapacağınız ödemeler ise sözleşme süresine bağlıdır. Uzun dönem kiralamalarda aylık sabit taksitler halinde; dönemsel planlarda ise sayfa başı şeklinde ücret tahsil edilir.