Şişli Yazıcı & Fotokopi Makinesi Teknik Servis & Tamir & Bakım

Samsung, HP, Lexmark ve Canon gibi piyasada söz sahibi olan markalar için teknik servis hizmeti veren ekibimiz, Şişli yazıcı tamiri gibi taleplerinizde kısa süre içinde etkin çözümler vaat ediyor. Arıza yapma olasılığını azaltmak, aldığınız verimi stabil kılmak istediğiniz fotokopi makinesi ve yazıcılar için de düzenli bakım imkânı sağlıyor. İş alanını oluşturan çemberin merkezini İstanbul’a kuran firmamız, çevre il ve ilçelerde de faaliyet gösteriyor.

 

Şişli Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Pozitif bir süreç yönetimi adına sağlıklı iletişimin gerekliliğine inanarak yol aldığımız için müşterilerimizin Şişli fotokopi tamiri beklentilerinde birebir diyalog üzerinden bilgi alıyoruz. Firma yetkiliniz, doğrudan müşteri temsilcilerimizle görüşüyor ve bu görüşmede arızanın genel haritası çıkarılıyor. Bunun için yaşadığınız sorunu izah etmeniz ve kullandığınız cihazın marka ve modelini beyan etmeniz bekleniyor. Paylaşılan bilgilere istinaden ekiplerimizin de ulaşabilmesi için kendi altyapımıza bir dosya ilave ediliyor.

Cihaz arızalarında benimsediğimiz prensip, işyerinize teknik ekiplerimizin gelmesi ve mümkünse sorunu yerinde gidermesi şeklindedir. Bu yüzden en yakın tarihte ve mesai saatleri içinde randevu ayarlanır. Ekipmanlarıyla cihazın bulunduğu yere gelen uzmanlarımız, analizleri sonucunda ne yapılması gerektiğini netleştirir. Tarafınızdan onay alındıktan sonra müdahaleye başlanır ve cihaz yeniden çalışır hale getirilir.

Şişli fotokopi teknik servis hizmetimiz için bazı durumlarda cihazı taşımak zorunda kalabiliriz. Bu durumda cihazın daha elverişli bir fiziki ortamda incelenmesi gerekiyor demektir. Ekiplerimiz, firmamıza ait araçlarla güvenli bir biçimde cihazın naklini sağlar ve onarım sürecinden sonra yeniden ofisinizde kurulum yaparlar.

Çalışma ilkelerimizden bir tanesi de her konuda şeffaf olmaktır. Dolayısıyla ödeyeceğiniz ücret noktasında en ufak bir kuşku duymanızı istemeyiz. Cihazınızda nasıl bir işlem yapıldıysa; hazırladığımız rapor içinde detaylarıyla birlikte aktarılır. İncelemenizi yaptığınızda hangi müdahale için kaç para ödediğinizi net bir şekilde görebilirsiniz. Bununla birlikte hazırlanan teknik takip raporunun bir nüshasını da sizlere bırakırız. Talep ettiğiniz taktirde, sizleri periyodik olarak ziyaret eder ve cihazdan aldığınız verimi optimum düzeyde tutmanız için destek sağlarız.

 

Hangi Markalara Destek Veriyoruz?

  • Xerox teknik servis konusunda sizlere sunduğumuz profesyonel hizmet sayesinde cihazlarınızı en kısa sürede eskisinden bile daha iyi çalışır hale getiriyoruz.
  • Firmamız bünyesindeki uzman ekiplerimiz, Oki teknik servis için sunduğunuz taleplerde de sizlere destek sağlıyor.
  • Uzun süredir Ricoh teknik servis arayışlarınızda da profesyonel şekilde hizmet veriyor ve tüm modellerde yedek parça imkânı da sunuyoruz.
  • Develop teknik servis için bizimle iletişime geçen müşterilerimize sadece arıza durumunda değil normal zamanda da periyodik bakım hizmetimizle yardımcı oluyoruz.

 

Şişli yazıcı teknik servis ile alakalı verdiğimiz hizmet içinde saydığımız markalarla birlikte Epson, Olympia ve Kyocera gibi sektörde yaygın ağa sahip olan figürlerle de anlaşma halinde olduğumuzu belirtelim.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sektörde edindiğimiz on iki yıllık tecrübe, bizleri sürekli büyümeye ve faaliyet alanlarımızı genişlemeye sevk etti. Bu bağlamda yazıcı ve fotokopi makineleri için satış, kiralama, yedek parça ve sarf malzeme desteği de sunar hale geldik. Diğer yandan sanal alışveriş mağazalarımızda orijinal ve muadil toner ihtiyaçlarına da kaliteli çözümler üretiyoruz. Kiraladığımız cihazlarda, kullanım süresince kartuş ve toner için sizlerden herhangi bir ücret talebimiz olmuyor. Ayrıca bakım & onarım konusunda da ekiplerimizden ücretsiz destek alıyorsunuz.